HG partner logo
Kariéra

Volná místa


Projektant vodohospodářských staveb (velká voda)

Rozšiřujeme náš projektový tým a hledáme na plný pracovní úvazek stavebního inženýra – vodohospodáře. Dále nabízíme spolupráci na částečný pracovní úvazek i studentům posledních ročníků oboru vodní hospodářství. Možná je i konzultační či jiná pomoc při řešení diplomové práce.

POŽADUJEME:

NABÍZÍME:
výkon práce je možný na adrese sídla firmy v Úvalech u Prahy – ul. Smetanova.

Projektant geotechnických staveb

Rozšiřujeme náš projektový tým a hledáme na plný pracovní úvazek stavebního inženýra – geotechnika. Dále nabízíme spolupráci na částečný pracovní úvazek i studentům posledních ročníků oboru geotechnika. Možná je i konzultační či jiná pomoc při řešení diplomové práce.

POŽADUJEME:
NABÍZÍME:
výkon práce je možný na adrese sídla firmy v Úvalech u Prahy – ul. Smetanova.

Termín nástupu


Nástup možný ihned.

Kontakt:

Veronika Krutská
telefon: +420 246 082 015
e-mail: krutska@hgpartner.cz

Podrobnosti o firmě


Pracoviště

Sídlo firmy a provozovna v Úvalech se nachází v klidném prostředí v rekonstruovaném rodinném domě se zahradou. Budova nabízí prostorné interiéry s modernizovaným vybavením, zahrada s ovocnými stromy a venkovním posezením je vhodná k odpočinku.

pracovní prostředí společnosti

Sídlo firmy se nachází v centru města Úvaly v bezprostřední blízkosti nádraží, na které je možné dojet vlakovými linkami z centra Prahy ze stanic Praha – Hlavní nádraží (linka S7), Praha – Masarykovo nádraží (linka S1), Praha – Libeň a dalších. Vlaky jezdí v intervalu 15 minut, přičemž cesta z centra Prahy nepřesahuje 30 minut. Dále je pracoviště dobře dostupné z nedaleké dálnice D11 ze sjezdu na 8. kilometru. House

Kolektiv

Mladý kolektiv zahrnuje absolventy i zkušené zaměstnance s vysokoškolským vzděláním v oborech vodního hospodářství, krajinného inženýrství, životního prostředí, geotechniky, statiky a pozemního stavitelství. Převážnou část týmu tvoří projektanti, kteří vedou projekty a společně na projektech spolupracují, součástí týmu jsou také specialisté na inženýrskou činnost či sestavování rozpočtů. Užší specializace jednotlivých zaměstnanců a průběžná spolupráce celého týmu garantuje kvalitní výstup u rozsáhlých projektů, které svým řešením zasahují do řady technických disciplín.

Motivace

Společnost se řídí heslem, že spokojený zaměstnanec odvádí lepší práci. Zaměstnanci se proto mohou krom rodinného prostředí firmy a práce na zajímavých projektech těšit z jednoho týdne dovolené navíc, odpovídajícího finančního ohodnocení, kvalitního technického a softwarového vybavení, teambuildingových aktivit (firemní večírky, vyjížďky, sportovní aktivity) nebo podpory vzdělávání ve formě účasti na školeních či společných firemních exkurzích.

Vedení firmy současně dohlíží na optimalizaci vytížení a objemu požadavků na zaměstnance.